Forum Studentów Wydziału Stomatologii w Białymstoku (UMB) Strona Główna
  FAQ   Szukaj   Download   Chat   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanie :)
Autor Wiadomość
Jagódka13
ten użytkownik nie dba o zemby

Uczelnia: UM w Białymstoku
Rok rozpoczęcia studiów: rocznik 2011
Kierunek: stomatologia
Grupa: 1
Sprawdzian: 3245734
Wysłany: 2011-09-29, 19:57   pytanie :)

czesc :) dzisiaj dowiedzialam sie ze mnie przyjeli w Bialymstoku jestem w lekkim szoku delikatnie mowiac i mam pare pytan a tu widze jakos cichooo pusto na tym forum :D

a wiec napisze moze jakis starszak sie zlituje ;D:
1. jakie sa wymagane ksiazki (mam kupione wszystkie ale chyba nie takie jak trzeba bo zgadza mi sie tylko histo i embrio) (z anatomii mam skawine, atlasy Sobotty, Wozniak tez do anatomii OUN Gołab) jakie polecacie kupic zeby to jakos przezyc bez bolu zbytniego?? :)
2. nie mam dachu nad glowa wiec lepiej starac sie jeszcze jakos o akademik czy szukac jakiegos pokoju/ mieszkania?? (nigdy nie bylam w Bialymstoku i zupelnie sie nie orientuje)
3. jaki jest ogolnie nastroj na uczelni? da sie wytrzymac? :D czy same kujony?:P

z gory dziekuje za wszelką pomoc boo wezcie mam taki metlik ze sobie nie wyobrazacie ;/

rikardo

Rok rozpoczęcia studiów: rocznik 2010
Grupa: xxx
Wysłany: 2011-09-30, 00:11   

1. Książek nie musisz kupować, wszystko co jest potrzebne można wypożyczyć z biblioteki. Z histologii Zabel i Bartel(embriologia), z biochemii Bańkowski, z anatomii wystarczy tylko stary skrypt ,który krąży po uczelni, dla ambitniejszych polecam Pituchową, lekko i przyjemnie napisana książka, łatwa do zrozumienia. Ze Skawiny potrzebna jest głowa i szyja i czaszka i to trzeba umieć od pierwszej do ostatniej strony. No i atlasy Sobotty do pomocy:) Z biologii, chemii książki nie będą Ci potrzebne, wystarczą wykłady.
2. Stancja chyba lepsza, kto co lubi, nie wiem czy nie za późno na akademik :P
3. Na uczelni jest naprawdę przyjemna atmosfera, zdarzają się wśród asystentów ciężkie przypadki ale to naprawdę sporadyczne "okazy". Nie jest aż tak ciężko, chociaż czasami trzeba przykuć :D
btw. jeżeli jestes zainteresowana to po cenie ksera sprzedam różne notatki i ten skrypt z anatomii. Pozdrawaiam

Jagódka13

Rok rozpoczęcia studiów: rocznik 2011
Grupa: 1
Wysłany: 2011-09-30, 07:22   

dziękuję Ci bardzo :)
wlasnie niby cos tam jest wolnego w akademiku ale sobie wczoraj w nocy znalazlam jakies mieszkanko wiec jeden klopot mniej :)
to ja bardzo chetnie od Ciebie odkupie ten skrypt i notatki..

Odpowiedz do tematu