FORUM STUDENTÓW STOMATOLOGII ŁÓDŹ Strona Główna
 Kalendarz FAQ   Szukaj   Download   Chat   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
student i profesor
Autor Wiadomość
agtm 
ten użytkownik dba o zemby

Pomogła: 1 raz
  Wysłany: Pon 05 Gru, 2005   student i profesor

Student poszedł zdawać ustny egzamin. Zdaje, zdaje, meczy sie meczy, ale coś mu to nie wychodzi. Profesor coraz bardziej wnerwiony, widzi że student nie kumaty i chce go oblać. Ale student nie daje za wygraną i prosi o drugą szanse. Na co profesor odpowiada: - No dobra. Jesli odpowie pan na jedno moje pytanie to zalicze panu egzamin. Prosze mi powiedziea: Kto to jest STUDENT? Po czym student z usmiechem na twarzy odpowiada: - No wiec STUDENT to młoda osoba, która dąży do zdobycia wiedzy itd. itp. Na co profesor tak patrzy i mówi: - Otóż nie. Student, to takie małe gówno co plywa po wielkim szambie i z trudnoscią próbuje dopłynąć do wyspy zwanej MAGISTER. Student wkurzony nie wie co powiedzieć. Profesor chce wpisać mu pałe, na co student sie odzywa: - To niech mi pan profesor powie kto to jest PROFESOR? Profesor uśmiechnął sie i zaczął mówić że profesor, to starsza osoba bardzo inteligentna itd. itp. Student popatrzył i powiedział: - Otóz nie. PROFESOR to było kiedyś takie małe gówno plywajace po wielkim szambie, które z trudem doplyneło do wyspy MAGISTER, posiedziało tam troche, znudzilo mu sie, nastepnie z trudem doplynelo do wyspy zwanej PROFESOR i teraz siedzi tam i robi wielkie fale żeby te inne gówna nie doplyneły do swoich wysp! :lol:

Odpowiedz do tematu