Forum Studentów Stomatologii w Poznaniu Strona Główna
  FAQ   Szukaj   Download   Chat   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
pomóżcie
Autor Wiadomość
mandi 
ten użytkownik nie dba o zemby
żółtodziób

Uczelnia:: inna
Telefon:: 697142572
Kierunek: inny
  Wysłany: 2009-06-04, 15:29   pomóżcie

witam!
.obecnie jestem w 2 klasie Lo.dopiero niedawno zdecydowalam sie, by pójsc na studia stomatologiczne i tu pojawiaja sie schody, poniewaz jestem kompletnie zielona jesli chodzi o sprawy zwiazane z tym kierunkiem.daletego tez mialabym pare pytan ( chce takze odwiedzic uczelnie i tak dokladnie sie wypytac co i jak).a wiec:
1.czy matura z chemii, biologii lub fizyki( bo slyszalam ze i fizyke bierze sie pod uwage)ma jakis decydujacy wplyw na dostanie sie na studia(jestem rocznikiem, ktory pisze obowiazkowa matematyke, a przedmiot dodatkowy nie jest wymagany).
2.co oprocz matury nalezaloby miec by sie dostac?
3. czy na uczelniach sa jakies zajecia przygotowujace na studia i ile kosztuja?

i to narazie wszystko, licze ze ktos mi pomoze.z gory bardzo dziekuje:)

Alexis 
ten użytkownik nie dba o zemby

Uczelnia:: inna
Kierunek: inny
Wysłany: 2009-11-01, 23:25   

Dołączam się do prośby Mandi:) Z tym, że chciałabym się bardziej dowiedzieć jak to jest z zajęciami praktycznymi. Przeczytałam już plan studiów jakie są zajęcia na którym roku i co wymagają i troszkę mnie to przeraziło:) Np. przedmiot normy okluzji i funkcje układu stomatognatycznego a w planie ćwiczeń już od pierwszych zajęć rysowanie i modelowanie. Czy są to trudne zajęcia? Potem dochodzą zajęcia na fantomach, protetyka itp. Pytam, bo nie wiem jak to wszystko wygląda, czy można się tego nauczyć na zajęciach czy trzeba wykazywać jakiś szczególny talent plastyczny, umieć dobrze modelować, a może przydaje się umiejętność rysunku technicznego;D? Oczywiście najpierw trzeba się dostać:D

Odpowiedz do tematu